Welk isolatiebedrijf in Genk past bij je?
De lijst toont 8 isolatiebedrijven in Genk, op alfabet, waarvan 5 bevestigd actief zijn in het bedrijfsregister. Je filtert of sorteert zelf.
8 bedrijven in Genk
CD Dak
Uitstekend 5,0 (22 beoordelingen)
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2024
Dakwerken Vero
EM Dak
5,0 (1 beoordelingen)
Finnal
5,0 (6 beoordelingen)

Isomosi
Uitstekend 4,9 (70 beoordelingen)
- Erkend aannemer
- Ingeschreven voor isolatie
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2022
Isomosi isoleert spouwmuren, hellende daken, zoldervloeren, kelderplafonds en kruipkelders vanuit Genk.
MJ Pleisterwerken
5,0 (8 beoordelingen)
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2018
MWN Dakservice
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2024

Salvum Energy BV
Zeer goed 4,8 (114 beoordelingen)
- Erkend aannemer
- Ingeschreven voor isolatie
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2012
Salvum Energy isoleert spouwmuren, daken en vloeren en doet ook vochtbestrijding, zonnepanelen en reiniging vanuit Genk.
Geen bedrijf past bij deze filters. Haal een filter weg om meer bedrijven te zien.
Vraag gratis offertes aan
Vul het formulier in en je aanvraag gaat naar maximaal 3 isolatiebedrijven uit je regio. Jij vergelijkt en beslist zelf.
- Gratis en vrijblijvend
- Maximaal 3 bedrijven uit je regio
- Jij vergelijkt de offertes en beslist zelf
Wat doet een isolatiebedrijf in Genk?
Een isolatiebedrijf in Genk plaatst isolatie in 5 hoofdvormen: de spouwmuur, het dak, de vloer, de kelder en de gevel van een woning. Het bedrijf adviseert over de techniek, voert de werken uit en helpt vaak bij de premieaanvraag.
De lijst voor Genk is een selectie van bedrijven met een adres in de gemeente. De techniek komt uit de eigen omschrijving of de diensten van het bedrijf.
Wat kost een isolatiebedrijf in Genk per m2?
Een isolatiebedrijf in Genk rekent gemiddeld 23 euro per m2 voor spouwmuurisolatie en 31 euro per m2 voor vloerisolatie, exclusief btw in oktober 2026. Een hellend dak kost gemiddeld 48 euro per m2 en een plat dak 67 euro per m2.

| Techniek | Gemiddelde per m2 | Gangbare vork per m2 |
|---|---|---|
| Spouwmuurisolatie | 23 euro | 15 tot 30 euro |
| Dakisolatie, hellend dak | 48 euro | 25 tot 100 euro |
| Dakisolatie, plat dak | 67 euro | 25 tot 115 euro |
| Vloerisolatie | 31 euro | 15 tot 55 euro |
| Kelderplafond en kruipruimte | 28 euro | 15 tot 40 euro |
| Buitengevelisolatie met afwerking | 112 euro | 80 tot 150 euro |
De prijzen zijn gemiddelden voor België in oktober 2026, exclusief btw en voor plaatsing door een bedrijf. Een eigen tarief van een bedrijf uit de lijst staat er pas als het bedrijf het bevestigt. Vraag elke offerte per m2 en met dezelfde dikte.
Welke premie krijg je voor isolatie in Genk?
De Vlaamse Mijn VerbouwPremie betaalt tot 50 procent van de factuur voor isolatie, sinds 1 maart 2026 enkel aan eigenaar-bewoners in inkomenscategorie 3 en 4 en aan verhuurders aan een woonmaatschappij. Genk ligt in het Vlaamse Gewest, dus dezelfde bedragen gelden als in de rest van Limburg.
| Werk | Inkomenscategorie 4 | Inkomenscategorie 3 |
|---|---|---|
| Dakisolatie | 50 procent van de factuur, maximaal 5.750 euro | 35 procent van de factuur, maximaal 4.025 euro |
| Muurisolatie, ook spouwmuur | 50 procent van de factuur, maximaal 5.000 euro | 35 procent van de factuur, maximaal 3.500 euro |
| Vloerisolatie | 50 procent van de factuur, maximaal 1.500 euro | 35 procent van de factuur, maximaal 1.050 euro |
De percentages gelden voor de factuur exclusief btw. Een eigen premie van de gemeente Genk is niet gevonden, dus vraag bij de gemeente na of er een bovenop komt. De voorwaarden voor de woning en de werken staan op de pagina isolatiebedrijf in Hasselt.
In welke postcode zit een isolatiebedrijf in Genk?
De lijst voor Genk heeft vestigingen in 1 postcode.
Postcode 3600
In postcode 3600 staan 8 vestigingen in de lijst: CD Dak, Dakwerken Vero, EM Dak, Finnal, Isomosi, MJ Pleisterwerken, MWN Dakservice en Salvum Energy.
Welke isolatie plaatst een isolatiebedrijf in Genk?
Een isolatiebedrijf in Genk noemt in de eigen omschrijving of diensten 5 hoofdtechnieken, die in de tabel staan. Spouwmuurisolatie staat bij 2 bedrijven. Dakisolatie staat bij 6 bedrijven. Vloerisolatie staat bij 2 bedrijven. Kelderisolatie staat bij 2 bedrijven. Gevelisolatie staat bij 3 bedrijven. Per techniek staat een overzicht voor heel Vlaanderen en Brussel: spouwmuurisolatie bedrijven, dakisolatie bedrijven, vloerisolatie bedrijven, kruipkelderisolatie bedrijven en gevelisolatie bedrijven.

| Bedrijf | Spouwmuur | Dak | Vloer | Kelder | Gevel |
|---|---|---|---|---|---|
| CD Dak | ja | ||||
| Dakwerken Vero | ja | ||||
| EM Dak | ja | ja | |||
| Finnal | ja | ||||
| Isomosi | ja | ja | ja | ||
| MJ Pleisterwerken | ja | ja | |||
| MWN Dakservice | ja | ja | |||
| Salvum Energy BV | ja | ja | ja |
Welke woningen staan er in Genk?
Genk telt 18.314 huizen en 1.234 appartementsgebouwen volgens de cijfers van 2023. Halfopen bebouwing is met 43,3 procent het grootste huistype, gevolgd door open bebouwing met 41,4 procent en gesloten bebouwing met 15,3 procent.

| Woningtype | Aantal huizen in Genk | Aandeel in Genk | Aandeel in Vlaanderen |
|---|---|---|---|
| Gesloten bebouwing | 2.806 | 15,3 procent | 30,2 procent |
| Halfopen bebouwing | 7.932 | 43,3 procent | 28,0 procent |
| Open bebouwing, hoeven en kastelen | 7.576 | 41,4 procent | 41,8 procent |
Een open of halfopen woning heeft meer buitenmuur en dakrand per woning dan een gesloten woning, en dat bepaalt mee hoeveel isolatie een offerte dekt. De huizen in Genk zijn jonger dan het Vlaamse gemiddelde: 22,4 procent dateert van voor 1946, tegenover 27,4 procent in Vlaanderen. Huizen gebouwd tot en met 2001 zijn 87,5 procent van alle huizen. De Vlaamse premie vraagt een aansluiting op het elektriciteitsnet voor 1 januari 2006.
| Bouwperiode | Aantal huizen in Genk | Aandeel in Genk | Aandeel in Vlaanderen |
|---|---|---|---|
| Voor 1946 | 4.109 | 22,4 procent | 27,4 procent |
| 1946 tot en met 1970 | 6.051 | 33,0 procent | 25,6 procent |
| 1971 tot en met 1981 | 2.322 | 12,7 procent | 14,5 procent |
| 1982 tot en met 2001 | 3.541 | 19,3 procent | 18,6 procent |
| 2002 en later | 2.291 | 12,5 procent | 13,9 procent |
Welke beoordelingen hebben de isolatiebedrijven in Genk?
In Genk hebben 6 van de 8 bedrijven beoordelingen van klanten, samen 221 beoordelingen met een gewogen gemiddelde van 4,9 op 5. De score en het aantal staan per bedrijf in de tabel, en ze komen van het bedrijfsprofiel van elk bedrijf.
| Bedrijf | Score op 5 | Aantal beoordelingen |
|---|---|---|
| Salvum Energy | 4,8 | 114 |
| Isomosi | 4,9 | 70 |
| CD Dak | 5,0 | 22 |
| MJ Pleisterwerken | 5,0 | 8 |
| Finnal | 5,0 | 6 |
| EM Dak | 5,0 | 1 |
Een score zegt weinig bij weinig beoordelingen, dus kijk ook naar het aantal.
Hoe vraag je offertes aan bij een isolatiebedrijf in Genk?
Een aanvraag voor Genk gaat in 3 stappen naar maximaal 3 van de 8 isolatiebedrijven in de lijst, en het formulier neemt de gemeente Genk en je postcode mee. De lijst heeft vestigingen in 1 postcode: 3600.
- Kies een techniek in het formulier of in het blok bovenaan.
- Vul je postcode in. De postcode bepaalt welke bedrijven in je regio je aanvraag krijgen.
- Ontvang maximaal 3 reacties. Je vergelijkt de offertes en beslist zelf.
Wat vraag je aan een isolatiebedrijf in Genk?
Een offerte vergelijk je het best op 3 punten, die hieronder in volgorde staan.
- Ten eerste de techniek. Vraag welke techniek het bedrijf voor jouw woning voorstelt en waarom.
- Ten tweede de uitvoering. Vraag welk materiaal het bedrijf gebruikt, welke dikte het plaatst en welke oppervlakte de offerte dekt.
- Ten slotte de afspraken. Vraag wie het werk uitvoert, hoe lang het duurt en of het bedrijf de werf netjes achterlaat.
Hoe wij isolatiebedrijven selecteren voor de regels van de lijst.
Veelgestelde vragen
Hoeveel isolatiebedrijven staan er in Genk?
De lijst op deze pagina telt 8 isolatiebedrijven met een vestiging in Genk. De lijst is een selectie van bedrijven met een adres in de gemeente.
Welke isolatiebedrijven in Genk plaatsen dakisolatie?
Dakisolatie staat bij CD Dak, Dakwerken Vero, EM Dak, Isomosi, MWN Dakservice en Salvum Energy. De techniek komt uit de eigen omschrijving van het bedrijf.
Welke premie krijg ik voor isolatie in Genk?
De Vlaamse Mijn VerbouwPremie betaalt 50 procent van de factuur aan inkomenscategorie 4 en 35 procent aan inkomenscategorie 3. Het maximum is 5.750 euro voor een dak en 1.500 euro voor een vloer.
Wat kost isolatie per m2 in Genk?
Spouwmuurisolatie kost gemiddeld 23 euro per m2, vloerisolatie 31 euro, een hellend dak 48 euro en een plat dak 67 euro. Alle prijzen zijn gemiddelden voor oktober 2026, exclusief btw.
Hoe vraag ik offertes aan in Genk?
Je vult het formulier in met je postcode. Je aanvraag gaat naar maximaal 3 isolatiebedrijven uit je regio, en jij beslist zelf.