Welk isolatiebedrijf in Brussel-Stad past bij je?
De lijst toont 18 isolatiebedrijven in Brussel-Stad, op alfabet, waarvan 3 bevestigd actief zijn in het bedrijfsregister. Je filtert of sorteert zelf.
18 bedrijven in Brussel-Stad
Beltechnic
5,0 (3 beoordelingen)
C.C.A Services Scs
ClearVolt
DAO Toiture
Uitstekend 5,0 (13 beoordelingen)
Devis Travaux Rénovation
5,0 (2 beoordelingen)
Eco+
1,7 (9 beoordelingen)
Icynene
5,0 (1 beoordelingen)
ISEO Projection
4,7 (6 beoordelingen)
ISO GREEN TOP sprl
Jomeb Cvba
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 1985
Likau
5,0 (1 beoordelingen)

Madi Toiture
Zeer goed 4,7 (109 beoordelingen)
- Erkend aannemer
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2015
Madi Toiture is een dakbedrijf in Brussel dat daken herstelt en vernieuwt en daarnaast dak- en gebouwisolatie aanbiedt.
Make it Simple facade
parfectoit srl
Uitstekend 4,9 (17 beoordelingen)
Rematec
Renovastyl
Uitstekend 4,9 (29 beoordelingen)
- Actief in het bedrijfsregister
- Actief sinds 2006
Renovastyl isoleert gevels langs de buitenkant en renoveert ze ook, van reiniging en voegwerk tot pleisterwerk en hydrofuge behandeling.
Wallonie Prestige Couverture
5,0 (5 beoordelingen)
Zimbru Cosmin
Geen bedrijf past bij deze filters. Haal een filter weg om meer bedrijven te zien.
Vraag gratis offertes aan
Vul het formulier in en je aanvraag gaat naar maximaal 3 isolatiebedrijven uit je regio. Jij vergelijkt en beslist zelf.
- Gratis en vrijblijvend
- Maximaal 3 bedrijven uit je regio
- Jij vergelijkt de offertes en beslist zelf
Wat doet een isolatiebedrijf in Brussel-Stad?
Een isolatiebedrijf in Brussel-Stad plaatst isolatie in 5 hoofdvormen: de spouwmuur, het dak, de vloer, de kelder en de gevel van een woning. Het bedrijf adviseert over de techniek, voert de werken uit en helpt vaak bij de premieaanvraag.
De lijst voor Brussel-Stad is een selectie van bedrijven met een adres in de gemeente. De techniek komt uit de eigen omschrijving of de diensten van het bedrijf.
Wat kost een isolatiebedrijf in Brussel-Stad per m2?
Een isolatiebedrijf in Brussel-Stad rekent gemiddeld 23 euro per m2 voor spouwmuurisolatie en 31 euro per m2 voor vloerisolatie, exclusief btw in oktober 2026. Een hellend dak kost gemiddeld 48 euro per m2 en een plat dak 67 euro per m2.

| Techniek | Gemiddelde per m2 | Gangbare vork per m2 |
|---|---|---|
| Spouwmuurisolatie | 23 euro | 15 tot 30 euro |
| Dakisolatie, hellend dak | 48 euro | 25 tot 100 euro |
| Dakisolatie, plat dak | 67 euro | 25 tot 115 euro |
| Vloerisolatie | 31 euro | 15 tot 55 euro |
| Kelderplafond en kruipruimte | 28 euro | 15 tot 40 euro |
| Buitengevelisolatie met afwerking | 112 euro | 80 tot 150 euro |
De prijzen zijn gemiddelden voor België in oktober 2026, exclusief btw en voor plaatsing door een bedrijf. Een eigen tarief van een bedrijf uit de lijst staat er pas als het bedrijf het bevestigt. Vraag elke offerte per m2 en met dezelfde dikte.
Welke premie krijg je voor isolatie in Brussel-Stad?
Een woning in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest valt niet onder de Vlaamse Mijn VerbouwPremie van 50 procent. De Brusselse premies zijn voor deze pagina nog niet onderzocht en staan er daarom niet op.
In welke postcode zit een isolatiebedrijf in Brussel-Stad?
De lijst voor Brussel-Stad heeft vestigingen in 10 postcodes.
Postcode 1000
In postcode 1000 staan 4 vestigingen in de lijst: ClearVolt, DAO Toiture, Devis Travaux Rénovation en Wallonie Prestige Couverture.
Postcode 1020
In postcode 1020 staan 2 vestigingen in de lijst: ISO GREEN TOP en Likau.
Postcode 1040
In postcode 1040 staan 1 vestiging in de lijst: Renovastyl.
Postcode 1070
In postcode 1070 staan 3 vestigingen in de lijst: Beltechnic, Madi Toiture en Rematec.
Postcode 1080
In postcode 1080 staan 2 vestigingen in de lijst: C.C.A Services Scs en parfectoit.
Postcode 1090
In postcode 1090 staan 2 vestigingen in de lijst: Eco+ en Zimbru Cosmin.
Postcode 1180
In postcode 1180 staan 1 vestiging in de lijst: Make it Simple facade.
Postcode 1190
In postcode 1190 staan 1 vestiging in de lijst: ISEO Projection.
Postcode 1200
In postcode 1200 staan 1 vestiging in de lijst: Icynene.
Postcode 1210
In postcode 1210 staan 1 vestiging in de lijst: Jomeb Cvba.
Welke isolatie plaatst een isolatiebedrijf in Brussel-Stad?
Een isolatiebedrijf in Brussel-Stad noemt in de eigen omschrijving of diensten 5 hoofdtechnieken, die in de tabel staan. Dakisolatie staat bij 5 bedrijven. Vloerisolatie staat bij 1 bedrijf. Gevelisolatie staat bij 3 bedrijven. Voor Beltechnic, C.C.A Services Scs, ClearVolt, Eco+, Icynene, ISEO Projection, ISO GREEN TOP, Jomeb Cvba, Likau, Make it Simple facade en Zimbru Cosmin heeft de lijst nog geen techniek. Per techniek staat een overzicht voor heel Vlaanderen en Brussel: spouwmuurisolatie bedrijven, dakisolatie bedrijven, vloerisolatie bedrijven, kruipkelderisolatie bedrijven en gevelisolatie bedrijven.

| Bedrijf | Spouwmuur | Dak | Vloer | Kelder | Gevel |
|---|---|---|---|---|---|
| Beltechnic | niet opgegeven | ||||
| C.C.A Services Scs | niet opgegeven | ||||
| ClearVolt | niet opgegeven | ||||
| DAO Toiture | ja | ||||
| Devis Travaux Rénovation | ja | ja | ja | ||
| Eco+ | niet opgegeven | ||||
| Icynene | niet opgegeven | ||||
| ISEO Projection | niet opgegeven | ||||
| ISO GREEN TOP sprl | niet opgegeven | ||||
| Jomeb Cvba | niet opgegeven | ||||
| Likau | niet opgegeven | ||||
| Madi Toiture | ja | ||||
| Make it Simple facade | niet opgegeven | ||||
| parfectoit srl | ja | ||||
| Rematec | ja | ||||
| Renovastyl | ja | ||||
| Wallonie Prestige Couverture | ja | ||||
| Zimbru Cosmin | niet opgegeven |
Welke woningen staan er in Brussel-Stad?
Brussel-Stad telt 14.701 huizen en 6.047 appartementsgebouwen volgens de cijfers van 2023. Gesloten bebouwing is met 90,6 procent het grootste huistype, gevolgd door halfopen bebouwing met 6,4 procent en open bebouwing met 3,0 procent.

| Woningtype | Aantal huizen in Brussel-Stad | Aandeel in Brussel-Stad | Aandeel in Vlaanderen |
|---|---|---|---|
| Gesloten bebouwing | 13.313 | 90,6 procent | 82,9 procent |
| Halfopen bebouwing | 948 | 6,4 procent | 12,4 procent |
| Open bebouwing, hoeven en kastelen | 440 | 3,0 procent | 4,6 procent |
Een open of halfopen woning heeft meer buitenmuur en dakrand per woning dan een gesloten woning, en dat bepaalt mee hoeveel isolatie een offerte dekt. De huizen in Brussel-Stad zijn ouder dan het Vlaamse gemiddelde: 73,9 procent dateert van voor 1946, tegenover 69,5 procent in Vlaanderen. Huizen gebouwd tot en met 2001 zijn 97,3 procent van alle huizen. De Vlaamse premie vraagt een aansluiting op het elektriciteitsnet voor 1 januari 2006.
| Bouwperiode | Aantal huizen in Brussel-Stad | Aandeel in Brussel-Stad | Aandeel in Vlaanderen |
|---|---|---|---|
| Voor 1946 | 10.870 | 73,9 procent | 69,5 procent |
| 1946 tot en met 1970 | 2.676 | 18,2 procent | 23,3 procent |
| 1971 tot en met 1981 | 304 | 2,1 procent | 1,8 procent |
| 1982 tot en met 2001 | 451 | 3,1 procent | 3,1 procent |
| 2002 en later | 400 | 2,7 procent | 2,2 procent |
Welke beoordelingen hebben de isolatiebedrijven in Brussel-Stad?
In Brussel-Stad hebben 11 van de 18 bedrijven beoordelingen van klanten, samen 195 beoordelingen met een gewogen gemiddelde van 4,6 op 5. De score en het aantal staan per bedrijf in de tabel, en ze komen van het bedrijfsprofiel van elk bedrijf.
| Bedrijf | Score op 5 | Aantal beoordelingen |
|---|---|---|
| Madi Toiture | 4,7 | 109 |
| Renovastyl | 4,9 | 29 |
| parfectoit | 4,9 | 17 |
| DAO Toiture | 5,0 | 13 |
| Eco+ | 1,7 | 9 |
| ISEO Projection | 4,7 | 6 |
| Wallonie Prestige Couverture | 5,0 | 5 |
| Beltechnic | 5,0 | 3 |
| Devis Travaux Rénovation | 5,0 | 2 |
| Icynene | 5,0 | 1 |
| Likau | 5,0 | 1 |
Een score zegt weinig bij weinig beoordelingen, dus kijk ook naar het aantal.
Hoe vraag je offertes aan bij een isolatiebedrijf in Brussel-Stad?
Een aanvraag voor Brussel-Stad gaat in 3 stappen naar maximaal 3 van de 18 isolatiebedrijven in de lijst, en het formulier neemt de gemeente Brussel-Stad en je postcode mee. De lijst heeft vestigingen in 10 postcodes: 1000, 1020, 1040, 1070, 1080, 1090, 1180, 1190, 1200 en 1210.
- Kies een techniek in het formulier of in het blok bovenaan.
- Vul je postcode in. De postcode bepaalt welke bedrijven in je regio je aanvraag krijgen.
- Ontvang maximaal 3 reacties. Je vergelijkt de offertes en beslist zelf.
Wat vraag je aan een isolatiebedrijf in Brussel-Stad?
Een offerte vergelijk je het best op 3 punten, die hieronder in volgorde staan.
- Ten eerste de techniek. Vraag welke techniek het bedrijf voor jouw woning voorstelt en waarom.
- Ten tweede de uitvoering. Vraag welk materiaal het bedrijf gebruikt, welke dikte het plaatst en welke oppervlakte de offerte dekt.
- Ten slotte de afspraken. Vraag wie het werk uitvoert, hoe lang het duurt en of het bedrijf de werf netjes achterlaat.
Hoe wij isolatiebedrijven selecteren voor de regels van de lijst.
Veelgestelde vragen
Hoeveel isolatiebedrijven staan er in Brussel-Stad?
De lijst op deze pagina telt 18 isolatiebedrijven met een vestiging in Brussel-Stad. De lijst is een selectie van bedrijven met een adres in de gemeente.
Welke isolatiebedrijven in Brussel-Stad plaatsen dakisolatie?
Dakisolatie staat bij DAO Toiture, Devis Travaux Rénovation, Madi Toiture, parfectoit en Wallonie Prestige Couverture. De techniek komt uit de eigen omschrijving van het bedrijf.
Welke premie krijg ik voor isolatie in Brussel-Stad?
De Vlaamse Mijn VerbouwPremie betaalt 50 procent van de factuur aan inkomenscategorie 4 en 35 procent aan inkomenscategorie 3. Het maximum is 5.750 euro voor een dak en 1.500 euro voor een vloer.
Wat kost isolatie per m2 in Brussel-Stad?
Spouwmuurisolatie kost gemiddeld 23 euro per m2, vloerisolatie 31 euro, een hellend dak 48 euro en een plat dak 67 euro. Alle prijzen zijn gemiddelden voor oktober 2026, exclusief btw.
Hoe vraag ik offertes aan in Brussel-Stad?
Je vult het formulier in met je postcode. Je aanvraag gaat naar maximaal 3 isolatiebedrijven uit je regio, en jij beslist zelf.